Skip to main content
Please wait...

Olimpiade si concursuri 2013-2014

PREMII LA OLIMPIADA DE LIMBA FRANCEZĂ, FAZA PE SECTOR ANUL SCOLAR 2013 – 2014

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. DRAGOMIR RĂZVAN VIII II BURLĂCIUC BOGDANA

  PREMII LA CONCURSUL NAȚIONAL ”DIS – MOI DIX MOTS” ANUL SCOLAR 2013 – 2014

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI   PROFESOR INDRUMATOR
1. FELEAGĂ DRAGOȘ VIII II CONSTANTIN ISABELA
2. VINTILĂ ROBERT VIII II CONSTANTIN ISABELA
3. COSTEA LOREDANA VIII MS CONSTANTIN ISABELA

  PREMII LA OLIMPIADA DE LIMBA ENGLEZĂ, FAZA PE SECTOR ANUL SCOLAR 2013 – 2014  

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. ALSAIED CAROL VII M BERTEANU LAURA
2. MARGARIT BRISTENA VII III BERTEANU LAURA
3. PARTENIE ANDREEA VII I BELECCIU CARMEN
4. RUS CRISTIAN VII II BERTEANU LAURA
5. ZAHARIA MARIA VII M BERTEANU LAURA
6. FELEAGĂ DRAGOȘ VIII III TURCSANYI DANIELA
7. SLAV FLORENTIN VIII III RADU CARMEN
8. MARIN BEATRICE VIII III IVANCU ANDREEA

  PREMII LA OLIMPIADA DE LIMBA ENGLEZĂ, FAZA PE MUNICIPIU ANUL SCOLAR 2013 – 2014  

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. MARGARIT BRISTENA VII III BERTEANU LAURA
2. PARTENIE ANDREEA VII I BELECCIU CARMEN
3. FELEAGĂ DRAGOȘ VIII M TURCSANYI DANIELA
4. SLAV FLORENTIN VIII III RADU CARMEN

  PREMII LA OLIMPIADA DE CHIMIE, FAZA PE SECTOR ANUL SCOLAR 2013 – 2014

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. BĂGHINĂ ANDREI VIII I DRAGOMIR MARIA
2. PĂUNA CEZAR VIII I DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA OLIMPIADA DE CHIMIE, FAZA PE MUNICIPIU ANUL SCOLAR 2013 – 2014

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. BĂGHINĂ ANDREI VIII M DRAGOMIR MARIA
2. PĂUNA CEZAR VIII M DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA OLIMPIADA DE CHIMIE, FAZA NAȚIONALĂ ANUL SCOLAR 2013 – 2014

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. BĂGHINĂ ANDREI VIII MS DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA CONCURSUL NAȚIONAL ”RALUCA RÎPAN” ANUL SCOLAR 2013 – 2014

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   FAZA PROFESOR INDRUMATOR
1. FLOREA RADU VII I SECTOR DRAGOMIR MARIA
2. ȘTEFAN ANDREI VII M SECTOR DRAGOMIR MARIA
3. FLOREA VLAD VII M SECTOR DRAGOMIR MARIA
4. FLOREA RADU VII II MUNICIPIU DRAGOMIR MARIA
5. ȘTEFAN ANDREI VII II MUNICIPIU DRAGOMIR MARIA
6. FLOREA VLAD VII MS MUNICIPIU DRAGOMIR MARIA
7. FLOREA RADU VII MS NAȚIONALĂ DRAGOMIR MARIA
8. ȘTEFAN ANDREI VII MS NAȚIONALĂ DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA CONCURSUL NAȚIONAL ”NOI ȘI CHIMIA” ANUL SCOLAR 2013 – 2014

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   FAZA PROFESOR INDRUMATOR
1. FLOREA RADU VII I MUNICIPIU DRAGOMIR MARIA
2. ȘTEFAN ANDREI VII I MUNICIPIU DRAGOMIR MARIA
3. FLOREA VLAD VII I MUNICIPIU DRAGOMIR MARIA
4. BĂGHINĂ ANDREI VIII II MUNICIPIU DRAGOMIR MARIA
5. PĂUNA CEZAR VIII II MUNICIPIU DRAGOMIR MARIA
6. FELEAGĂ DRAGOȘ VIII II MUNICIPIU DRAGOMIR MARIA
7. FLOREA RADU VII II NAȚIONALĂ DRAGOMIR MARIA
8. ȘTEFAN ANDREI VII MS NAȚIONALĂ DRAGOMIR MARIA
9. FLOREA VLAD VII II NAȚIONALĂ DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA CONCURSUL NAȚIONAL ”LAZĂR EDELEANU” ANUL SCOLAR 2013 – 2014

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   FAZA PROFESOR INDRUMATOR
1. FLOREA RADU VII II SECTOR DRAGOMIR MARIA
2. ȘTEFAN ANDREI VII II SECTOR DRAGOMIR MARIA
3. FLOREA VLAD VII III SECTOR DRAGOMIR MARIA
4. RĂDULESCU MINA VII III SECTOR DRAGOMIR MARIA
5. BĂGHINĂ ANDREI VIII I SECTOR DRAGOMIR MARIA
6. IONESCU SARAH VIII MS SECTOR DRAGOMIR MARIA
7. FLOREA RADU VII II MUNICIPIU DRAGOMIR MARIA
8. ȘTEFAN ANDREI VII II MUNICIPIU DRAGOMIR MARIA
9. FLOREA VLAD VII III MUNICIPIU DRAGOMIR MARIA
10. BĂGHINĂ ANDREI VIII I MUNICIPIU DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA OLIMPIADA DE FIZICĂ, FAZA PE SECTOR ANUL SCOLAR 2013 – 2014  

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. ARITON  IOANA -ADRIANA VI I TĂNĂSESCU COSSETTE
2. DOBRA MARIA ALEXANDRA VI M TĂNĂSESCU COSSETTE
3. BALTARETU IOANA RALUCA VI M TĂNĂSESCU COSSETTE
4. DITA ALEXA VI M TĂNĂSESCU COSSETTE
5. ANGHEL DAVID ANDREI VI M TĂNĂSESCU COSSETTE
6. KONGSAG CRINA VI M TĂNĂSESCU COSSETTE
7. FLOREA RADU VII I TĂNĂSESCU COSSETTE
8. GRECU STEFANIA VII III TĂNĂSESCU COSSETTE
9. ALEXE ANDREEA CRISTIANA VII M TĂNĂSESCU COSSETTE
10. FLOREA VLAD VII M TĂNĂSESCU COSSETTE

  PREMII LA OLIMPIADA DE BIOLOGIE, FAZA PE SECTOR ANUL SCOLAR 2013 – 2014  

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. VASILESCU SABIN VI III DAVID IULIANA
2. RADULESCU MINA VI M DAVID IULIANA

  PREMII LA OLIMPIADA DE EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ, FAZA PE SECTOR ANUL SCOLAR 2013 – 2014

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. ARITON IOANA ADRIANA V I Gheighiș Janeta
2. POPA EMILIAN STEFAN V II Gheighiș Janeta
3. BULUMAC MADALINA VI II Gheighiș Janeta
4. POPA VALENTINA VI III Gheighiș Janeta
5. VLAD ANDREEA VI M Gheighiș Janeta

  PREMII LA OLIMPIADA DE EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ, FAZA PE MUNICIPIU ANUL SCOLAR 2013 – 2014

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. ARITON IOANA ADRIANA V I Gheighiș Janeta
2. POPA EMILIAN STEFAN V M Gheighiș Janeta
3. POPA VALENTINA VI I Gheighiș Janeta
4. BULUMAC MADALINA VI M Gheighiș Janeta

  PREMII LA OLIMPIADA DE EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ, FAZA NAȚIONALĂ ANUL SCOLAR 2013 – 2014

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. ARITON IOANA ADRIANA V III Gheighiș Janeta
2. POPA VALENTINA VI M Gheighiș Janeta