Skip to main content
Please wait...

Olimpiade si concursuri 2014-2015

PREMII LA OLIMPIADA DE CHIMIE, FAZA PE SECTOR   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA FAZA PE SECTOR PROFESOR INDRUMATOR
1. DITA ALEXA VIIIA I DRAGOMIR MARIA
2. DOBRA ALEXANDRA VIIIA I DRAGOMIR MARIA
3. ARITON ADRIANA VIIIA I DRAGOMIR MARIA
4. NEGREANU ALEXANDRA VIIIC I DRAGOMIR MARIA

PREMII LA OLIMPIADA DE CHIMIE, FAZA PE MUNICIPIU  ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV    CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA FAZA PE MUNICIPIU PROFESOR INDRUMATOR
1. DITA ALEXA VIIIA III DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA OLIMPIADA DE CHIMIE, FAZA NATIONALA   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV    CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. DITA ALEXA VIIIA MS DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA CONCURSUL INTERJUDETEAN « NOI SI CHIMIA« , FAZA PE MUNICIPIU    ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. DITA ALEXA VIIIA I DRAGOMIR MARIA
2. DOBRA ALEXANDRA VIIIA I DRAGOMIR MARIA
3. ARITON ADRIANA VIIIA I DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA CONCURSUL MUNICIPAL « LAZAR EDELEANU » , FAZA PE SECTOR   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. DITA ALEXA VIIIA I DRAGOMIR MARIA
2. MITRIA ALEXANDRU VIID III DRAGOMIR MARIA
3. CHITAC ALEXANDRU VIIA M DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA CONCURSUL MUNICIPAL « LAZAR EDELEANU » , FAZA PE MUNICIPIU   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. DITA ALEXA VIIIA II DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI  « SALVATI PLANETA ALBASTRA» ,  FAZA PE SECTOR    ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI   PROFESOR INDRUMATOR
1. NEGREANU ALEXANDRA VIIIC I DRAGOMIR MARIA
2. CRISTESCU ANA VIIIC I DRAGOMIR MARIA
3. AIOANEI ANDREI VIIIC II DRAGOMIR MARIA
4. GAVREA ANDREI VIIIC II DRAGOMIR MARIA
5. VANGHELE ELIZA VIIA I DRAGOMIR MARIA
6. MITRIA ALEXANDRU VIIA I DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI  « SALVATI PLANETA ALBASTRA» ,  FAZA PE MUNICIPIU   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI   PROFESOR INDRUMATOR
1. VANGHELE ELIZA VIIA I DRAGOMIR MARIA
2. MITRIA ALEXANDRU VIIA I DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA OLIMPIADA DE STIINTE PENTRU JUNIORI  FAZA PE MUNICIPIU   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI   PROFESOR INDRUMATOR
1. DITA ALEXA VIIIA M DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA CONCURSUL MUNICIPAL « RALUCA RIPAN » , FAZA PE SECTOR   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA   PROFESOR INDRUMATOR
1. HUARES ROXANA VIIC MS DRAGOMIR MARIA
2. MITRIA ALEXANDRU VIID MS DRAGOMIR MARIA
3. CHITAC ALEXANDRU VIIA MS DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA CONCURSUL DE ARTE PLASTICE « CHIPUL PATRIEI SI AL FAMILIEI IN OCHII COPIILOR », FAZA MUNICIPIU   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI O   PROFESOR INDRUMATOR
1. VUTOF MIHAI VD III FILOTEANU MIHAELA

  PREMII LA CONCURSUL « ALEGE ! ESTE DREPTUL TAU ! », FAZA MUNICIPIU   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI O   PROFESOR INDRUMATOR
1. MAVRODIN LAURENTIU VIIC M FILOTEANU MIHAELA

  PREMII LA CONCURSUL « INSPIRATI DIN AUDITIA MUZICALA ROMANEASCA- MUZICA : ARTA, STIINTA, EMOTIE… », FAZA MUNICIPIU   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI O   PROFESOR INDRUMATOR
1. BUDAI ANDREEA VIIA M FILOTEANU MIHAELA
2. COSTACHE ARTEMIZA VIIB III FILOTEANU MIHAELA

  PREMII LA OLIMPIADA DE EDUCATIE TEHNOLOGICA, FAZA PE SECTOR   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA FAZA PE SECTOR PROFESOR INDRUMATOR
1. TUDORESCU IOANA VE M GHEIGHIS JANETA
2. CIOBANASU ANASTASIA MARIA VIA II GHEIGHIS JANETA
3. PAUN MARIA VIA III GHEIGHIS JANETA
4. STRIMBEANU CRISTINA VIIB III GHEIGHIS JANETA

  PREMII LA OLIMPIADA DE EDUCATIE TEHNOLOGICA , FAZA PE MUNICIPIU   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV    CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA FAZA PE MUNICIPIU PROFESOR INDRUMATOR
1. PAUN MARIA VIA I GHEIGHIS JANETA
2. GRAUR IOAN VE M GHEIGHIS JANETA

  PREMII LA OLIMPIADA DE EDUCATIE TEHNOLOGICA , FAZA NATIONALA   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV    CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA FAZA PE MUNICIPIU PROFESOR INDRUMATOR
1. PAUN MARIA VIA M GHEIGHIS JANETA

  PREMII LA OLIMPIADA MESTESUGURILOR ARTISTICE , FAZA MUNICIPIU   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV    CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA FAZA PE MUNICIPIU PROFESOR INDRUMATOR
1. PAUN MARIA VIA III GHEIGHIS JANETA
2. PLASOIANU CEZARA VIA III GHEIGHIS JANETA
3. BOSTINARU MADALINA VIA III GHEIGHIS JANETA
4. PETCU ALEXANDRA VIA I GHEIGHIS JANETA
5. TCACIUC NAOMI VD II GHEIGHIS JANETA
6. LAZAR LAURA VD II GHEIGHIS JANETA
7. DAMIAN-BURUEANA IOANA VD III GHEIGHIS JANETA
8. ION GABRIELA MARIA VIC II GHEIGHIS JANETA

  PREMII LA CONCURSUL REGIONAL « RECICLEZ SI CREEZ«    ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV    CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA FAZA PE MUNICIPIU PROFESOR INDRUMATOR
1. PAUN MARIA VIA II GHEIGHIS JANETA
2. CRAIU ANA-MARIA VIA I MOCANU CATALINA
3. DIANCU ANDREI VE III POPA NICOLETA

    PREMII LA CONCURSUL NATIONAL « «TERRA », FAZA PE SECTOR   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OL PROFESOR INDRUMATOR
1. CAPATANA STEFAN VIB II POPA NICOLETA
2. MANEA THEODOR VIB III POPA NICOLETA
3. POPESCU ANDREI VIB M POPA NICOLETA

  PREMII LA CONCURSUL NATIONAL « «TERRA », FAZA PE MUNICIPIU   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OL PROFESOR INDRUMATOR
1. CAPATANA STEFAN VIB III POPA NICOLETA
2. MANEA THEODOR VIB II POPA NICOLETA

  PREMII LA CONCURSUL NATIONAL « «TERRA », FAZA NATIONALA   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OL PROFESOR INDRUMATOR
1. MANEA THEODOR VIB II POPA NICOLETA

  REZULTATE OLIMPIADE SI CONCURSURI –LIMBA FRANCEZA AN SCOLAR 2015-2016 PREMII LA OLIMPIADA DE LIMBA FRANCEZA, FAZA PE SECTOR  

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA FAZA PE SECTOR PROFESOR INDRUMATOR
1. ARITON ADRIANA aVIII-a A PREMIUL AL II-LEA CONSTANTIN ISABELA
2. BALTARETU IOANA aVIII-a A PREMIUL AL III-LEA CONSTANTIN ISABELA

  PREMII LA OLIMPIADA DE LIMBA FRANCEZA, FAZA PE MUNICIPIU  

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV    CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA FAZA PE MUNICIPIU PROFESOR INDRUMATOR
1. ARITON ADRIANA aVIII-a A PREMIUL AL III-LEA CONSTANTIN ISABELA

  PREMII LA CONCURSUL  NATIONAL CHANTS, SONS SUR SCÈNE  

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV    CLASA PREMII SI MENTIUNI CONCURS PROFESOR INDRUMATOR
1. SIRBU YASMINA a VII-a B PREMIUL AL III-LEA CONSTANTIN ISABELA

  PREMII LA CONCURSUL INTERNATIONAL DIS-MOI DIX MOTS  

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV    CLASA PREMII SI MENTIUNI CONCURS PROFESOR INDRUMATOR
1. DOBRA ALEXANDRA, FLAMANZEANU BIANCA, CONSTANTINESCU STEFAN aVIII-a A PREMIUL I CONSTANTIN ISABELA
2. ARITON ADRIANA, BALTARETU IOANA, DITA ALEXA   a VIII-a A MENTIUNE CONSTANTIN ISABELA    
3. TALEI ROJIN, CRAIU ANA, PETCU ALEXANDRA, PLASOIANU CEZARA, TANASE CATALIN   a VI-a A PREMIUL AL II-LEA CONSTANTIN ISABELA  

    PREMII LA OLIMPIADA DE LIMBA ENGLEZĂ, FAZA PE SECTOR   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA FAZA PE SECTOR PROFESOR INDRUMATOR
1. VODA CLAUDIA VIIA III TURCSANYI DANIELA
2. IONITA ROBERTA VIIA M TURCSANYI DANIELA
3. APOSTOL DIANA VIIIC I RADU CARMEN
4. ANGHEL DAVID VIIIA II RADU CARMEN
5. KONCSAG CRINA VIIIC II TURCSANYI DANIELA
6. LAZAR ALEXANDRU VIIIC II RADU CARMEN
7. BUSTEI BEATRICE VIIIA III TURCSANYI DANIELA
8. CANESCU CATALINA VIIIC III RADU CARMEN
9. POPA STEFAN VIIIC III RADU CARMEN
10. DITA ALEXA VIIIA III TURCSANYI DANIELA
11. VASILACHE DANIELA VIIIC III RADU CARMEN
12. AIOANEI ANDREI VIIIC M RADU CARMEN
13. BACIU ALEXANDRU VIIIC M RADU CARMEN
14. GRIGORE GABRIEL VIIIA M TURCSANYI DANIELA

PREMII LA OLIMPIADA DE LIMBA ENGLEZA, FAZA PE MUNICIPIU   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV    CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA FAZA PE MUNICIPIU PROFESOR INDRUMATOR
1. VODA CLAUDIA VIIA II TURCSANYI DANIELA
2. APOSTOL DIANA VIIIC II RADU CARMEN
3. KONCSAG CRINA VIIIC II RADU CARMEN
4. ANGHEL DAVID VIIIA III TURCSANYI DANIELA
5. BUSTEI BEATRICE VIIIA III TURCSANYI DANIELA
6. CANESCU CATALINA VIIIC M RADU CARMEN
7. POPA STEFAN VIIIC M RADU CARMEN

  PREMII LA OLIMPIADA DE LIMBA ROMANA, FAZA PE SECTOR   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA FAZA PE SECTOR PROFESOR INDRUMATOR
1. BRATU IORGA RARES VD II MOCANU CATALINA
2. DOBRICA ALEXANDRA VIA M BORZAN IULIA
3. NITA ALEXANDRA VIA M BORZAN IULIA
4. VASILACHE DANIELA VIIIC M BORZAN IULIA
5. DITA ALEXA VIIIA II MOCANU CATALINA

  PREMII LA OLIMPIADA DE LIMBA ROMANA , FAZA PE MUNICIPIU   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV    CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA FAZA PE MUNICIPIU PROFESOR INDRUMATOR
1. VASILACHE DANIELA VIIIC M BORZAN IULIA

  PREMII LA OLIMPIADA RELIGIE, FAZA PE SECTOR   ANUL SCOLAR 2015 – 2016

NR. CRT. NUME SI PRENUME ELEV CLASA PREMII SI MENTIUNI OLIMPIADA FAZA PE SECTOR PROFESOR INDRUMATOR
1. SIRBU YASMINA MARA VIIB II RADITA CORNELIA
2. BABESCU ANASTASIA VIIB III RADITA CORNELIA
3. SCHIPOR MATEI VIIA III RADITA CORNELIA
4. BARBU VALERIU VIIIA   GURGUTA EUGENIU
5. NEGREANU ALEXANDRA VIIIC   GURGUTA EUGENIU
6. GRAUR MARIA VIIIC   GURGUTA EUGENIU