Skip to main content
Please wait...

Olimpiade si concursuri 2016-2017

PREMII LA OLIMPIADA DE LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ FAZA PE SECTOR AN ȘCOLAR 2016 – 2017

NR. CRT. NUME ȘI PRENUME ELEV CLASA PREMIUL PROFESOR
1. CĂZANARU AMALIA V E III BORZAN IULIA
2. VUCICU ANA V D M PĂLĂDUTĂ ELENA
3. MOISE MARIA VI E II PĂLĂDUTĂ ELENA
4. MANEA TEODOR VII B II BORZAN IULIA
5. NIȚĂ ALEXANDRA VII B II BORZAN IULIA
6. TALEI ROJIN VII A M MOCANU CĂTĂLINA

PREMII LA OLIMPIADA DE MATEMATICĂ FAZA PE SECTOR AN ȘCOLAR 2016 – 2017

NR. CRT. NUME ȘI PRENUME ELEV CLASA PREMIUL PROFESOR
1. CĂZANARU AMALIA V E M CREOȘTEANU MARIA
2. MANOLACHE ALEXANDRA V E M CREOȘTEANU MARIA

  PREMII LA OLIMPIADA DE BIOLOGIE FAZA PE SECTOR AN ȘCOLAR 2016 – 2017  

NR. CRT. NUME ȘI PRENUME ELEV CLASA PREMIUL PROFESOR
1. PÎRLOGEA ILINCA VII A M PANAIT ANDREEA
2. PĂUN MARIA VII A M PANAIT ANDREEA

PREMII LA OLIMPIADA DE CHIMIE FAZA PE SECTOR AN ȘCOLAR 2016 – 2017  

NR. CRT. NUME ȘI PRENUME ELEV CLASA PREMIUL PROFESOR
1. CHIȚAC ALEXANDRU VIII A M DRAGOMIR MARIA
2. MITRIA ALEXANDRU VIII D M DRAGOMIR MARI

PREMII LA CONCURSUL ”NOI ȘI CHIMIA” FAZA PE MUNICIPIU AN ȘCOLAR 2016 – 2017  

NR. CRT. NUME ȘI PRENUME ELEV CLASA PREMIUL PROFESOR
1. CHIȚAC ALEXANDRU VIII A M DRAGOMIR MARIA
2. MITRIA ALEXANDRU VIII D M DRAGOMIR MARIA
3. OLARIU MIRUNA VIIIA M DRAGOMIR MARIA

  PREMII LA CONCURSUL NAȚIONAL DE GEOGRAFIE ”TERRA” FAZA PE SECTOR AN ȘCOLAR 2016 – 2017  

NR. CRT. NUME ȘI PRENUME ELEV CLASA PREMIUL PROFESOR
1. POPESCU ALEXANDRU VII B III POPA NICOLETA
2. MATEI ALBERT VII B III POPA NICOLETA
3. CĂPĂȚÎNĂ ȘTEFAN VII B III POPA NICOLETA
4. MANEA TEODOR VII B M POPA NICOLETA
5. TIȘCOVSCHI ANDREI VII B M POPA NICOLETA
6. TUDORESCU IOANA VI E III POPA NICOLETA
7. GRAUR IOAN VI E M POPA NICOLETA

PREMII LA OLIMPIADA DE EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ FAZA PE SECTOR AN ȘCOLAR 2016 – 2017  

NR. CRT. NUME ȘI PRENUME ELEV CLASA PREMIUL PROFESOR
1. STROICĂ ANASTASIA V E I GHEIGHIȘ JANETA
2. PĂUN MARIA VII A I GHEIGHIȘ JANETA
3. SIMION BIANCA V E II GHEIGHIȘ JANETA
4. ȘEREMET ȘTEFAN VII A M GHEIGHIȘ JANETA

  PREMII LA OLIMPIADA DE EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ FAZA PE MUNICIPIU AN ȘCOLAR 2016 – 2017  

NR. CRT. NUME ȘI PRENUME ELEV CLASA PREMIUL PROFESOR
1. PĂUN MARIA VII A I GHEIGHIȘ JANETA
2. SIMION BIANCA V E M GHEIGHIȘ JANETA
3. ȘEREMET ȘTEFAN VII A M GHEIGHIȘ JANETA

  PREMII LA OLIMPIADA DE RELIGIE FAZA PE SECTOR AN ȘCOLAR 2016 – 2017  

NR. CRT. NUME ȘI PRENUME ELEV CLASA PREMIUL PROFESOR
1. ANDRACHE NECTARIA VIII B M RADIȚĂ CORNELIA

  PREMII LA CONCURSURI DE EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT FAZA PE SECTOR AN ȘCOLAR 2016 – 2017  

NR. CRT. TIPUL DE SPORT CICLUL PREMIUL PROFESOR
1. FOTBAL PRIMAR M POPA ALINA
2. BADMINTON PRIMAR II POPA ALINA
3. CROS GIMNAZIU I PASCAL IONEL
4. FOTBAL GIMNAZIU III PASCAL IONEL
5. FOTBAL PRIMAR M CIOMÎRDAC ADRIAN

  PREMII LA CONCURSURI DE EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT FAZA PE MUNICIPIU AN ȘCOLAR 2016 – 2017  

NR. CRT. TIPUL DE SPORT CICLUL PREMIUL PROFESOR
1. CROS GIMNAZIU M PASCAL IONEL