Skip to main content

Consultații cu părinții

Ciclul primar 2023-2024

NR.

CRT.

 

CLASA

PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR

 

ZIUA

INTERVAL ORAR

(program de vară)

INTERVAL ORAR

(program de iarnă)

1.

P A

RUS SIMONA ELENA

Luni

12:00-13:00

11:30-12:30

2.

P B

TITZICLIS FLORINA

Luni

12:00-13:00

11:30-12:30

3.

P C

SZATMARI GABRIELA

Marţi

12:00-13:00

11:30-12:30

4.

P D

ARITON ALINA

Miercuri

17:00-18:00

17:00-18:00

Vineri

11:00-12:00

10:45-11:30

5.

P E

TURCU MIHAELA

Joi

12:00-13:00

11:30-12:30

6.

I A

DELIU ALINA ELENA

Joi

12:00-13:00

11:30-12:30

7.

I B

FELEAGĂ NICOLETA

Miercuri

12:00-13:00

11:30-12:30

8.

I C

GAVRILĂ MINODORA

Miercuri

12:15-13:15

11:30-12:30

9.

I D

PAVEL ANDRA

Miercuri

12:00-13:00

11:30-12:30

10.

I E

PETRESCU SARA

Joi

12:00-13:00

11:30-12:30

11.

II A

TUDORIE DANIELA

Miercuri

12:00-13:00

11:30-12:30

12.

II B

LIONTE FLORENŢA

Joi

14:00-15:00

14:00-15:00

13.

II C

POPOVICI BEATRICE

Luni

12:00-13:00

11:30-12:30

14.

II D

GHEŢA ELENA

Joi

17:00-18:00

17:00-18:00

15.

II E

PETRESCU DANIELA

Vineri

16:00-17:00

16:00-17:00

16.

II F

PALADE MONICA

Luni

12:00-13:00

11:30-12:30

17.

III A

GEORGESCU DARIANA

Joi

12:00-13:00

11:30-12:30

18.

III B

RĂDULESCU GEORGIANA

Luni

12:00-13:00

11:30-12:30

Joi

17:00-18:00

17:00-18:00

19.

III C

NIŢU ELENA

Luni

12:00-13:00

11:30-12:30

Luni

18:00-19:00

18:00-19:00

20.

III D

DUMITRACHE ARTEMIZA

Miercuri

12:00-13:00

11:30-12:30

21.

III E

STĂNICĂ DANIELA

Miercuri

12:00-13:00

11:30-12:30

22.

IV A

IORDACHE MIHAELA

Joi

12:00-13:00

11:30-12:30

23.

IV B

STAN MARIA

Joi

12:00-13:00

11:30-12:30

24.

IV C

BĂCILĂ PATRICIA

Marţi

12:00-13:00

11:30-12:30

25.

IV D

ALEXANDRU VIOLETA

Miercuri

12:00-13:00

11:30-12:30

26.

IV E

LIONTE FLORENŢA

Joi

14:00-15:00

14:00-15:00

 

Ciclul gimnazial 2023-2024

NR.

CRT.

CLASA

NUME ȘI PRENUME

DIRIGINTE

ZIUA

INTERVAL ORAR

1.

5A

Moaghen Mirela

miercuri

16:00

2.

5B

Ciomîrdac Adrian

joi

12:00

3.

5C

David Iuliaina

miercuri

17:00

4.

5D

Constantin Isabela

joi

17:00

5.

5E

Berteanu Laura

marți

17:00

6.

6A

Curăvalea Flavia

luni

18:00

7.

6B

GogoescuMihaela

joi

15:00

8.

6C

Nachiu Ștefania

joi

17:00

9.

6D

Pleșoiu Cătălina

vineri

17:00

10.

6E

Pălăduță Elena

marți

13:00

11.

7A

Diaconu Teodora

miercuri

15:00

12.

7B

Pascal Ionel

luni

18:00

13.

7C

Gheorghe Claudia

marți

17:00

14.

7D

Georgescu Andreea

vineri

18:00

15.

7E

Radu Carmen

marți

17:00

16.

8A

Fleșariu Magdalena

luni

15:00

17.

8B

Popa Alina

miercuri

13:00

18.

8C

Ivancu Andreea

luni

17:00

19.

8D

Geantă Diana

luni

17:00

20.

8E

Borzan Iulia

miercuri

15:00